Naszym celem jest tworzenie miejsc funkcjonalnych, przyjaznych i estetycznych. Tworzenie domów.
Kluczowy jest pomysł na osiedle. Kładziemy nacisk na właściwe zagospodarowanie działek tak, aby pozostawić mieszkańcom przestrzeń wypoczynku i rekreacji.
Organizujemy niezbędne zaplecze – sklepy, przychodnie, usługi.
Zakładamy i planujemy realistyczną pojemność osiedli. Nie koncentrujemy ruchu samochodowego na osiedlu.
Dbamy o czytelne i funkcjonalne rozplanowanie pomieszczeń po to, aby mieszkanie stało się wygodnym miejscem do życia i wypoczynku.
Chętnie przekraczamy normy rozmiarów okien aby wnętrza były lepiej naświetlone.
Każda inwestycja powstaje tak, jakbyśmy przygotowywali ją dla swoich najbliższych.
To wszystko sprawia, że Grupa Kapitałowa Rogowski Development sięga po pozycję lidera rynku białostockiego oraz stała się zauważalną i cenioną na rynku warszawskim, gdzie realizujemy wyłącznie zaawansowane i innowacyjne projekty mieszkalno-użytkowe m.in. Mińska.
Zapraszamy do zapoznania się z portfolio zrealizowanych inwestycji oraz ofertą firmy. Wiemy, jak ważną decyzją jest zakup mieszkania i chcemy, abyście polecali nas Państwo znajomym.

Rogowski Development informuje iż został wyznaczony inspektor ochrony danych. Jest to osoba z którą można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z tym przetwarzaniem. Jeżeli chcesz skontaktować się z Inspektorem ochrony danych skorzystaj z poniższych danych kontaktowych:

Maciej Laskowski,e-mail:iod.rogowskidevelopment@gryfon.com.pl, tel. 575 435 897